5737*

מסחר ומשרדים

קבוצת שבירו יזמות ובניה מתמחה בייזום, תכנון, הקמה, השכרה, אחזקה וניהול של פרויקטים בנדל"ן לרבות שטחי מסחר ומשרדים ומלווה את ההתפתחות הכלכלית של המדינה ושל הישוב בארץ ישראל, תוך השתתפות במגוון רחב של פרויקטים והקמת נכסים מניבים בכל רחבי הארץ. 

כיום, הקבוצה מחזיקה ומנהלת בישראל מתחמי מסחר שונים, קניונים, מרכזים מסחריים שכונתיים, מתחמי חנויות רחוב ומבנים בעירוב שימושים, הכוללים גם שטחי מסחר ומשרדים בהיקף של כ-140,000 מ"ר בפריסה ארצית רחבה. בין לקוחותיה של הקבוצה נמנים מגוון חברות מובילות מהארץ ומהעולם.

בימים אלו הקבוצה יוזמת, מתכננת ובונה שטחי מסחר ומשרדים בהיקף של כ-140,000 מ"ר נוספים, אשר יפתחו לקהל הרחב בשנים הקרובות. בנוסף, לקבוצה מלאי קרקעות באזורי ביקוש המיועדות לפיתוח עתידי למסחר ולמשרדים בכל רחבי הארץ.

 

שטחי המסחר מציעים לתושבי הסביבה תמהיל מגוון הכולל, בין היתר, חנויות אופנה, בתי קפה, מסעדות, מאפיות, סופרמרקט, חנויות פארם, מעדניות, מרפאות ושירותים קהילתיים.

הקבוצה שמה דגש על מקצוענות ואיכות בתכנון ובבניה, כמו גם בניהול השוטף של המתחמים, תוך עמידה על חדשנות ויעילות בתמהיל השוכרים והבאת קהל יעד למתחמים.

הקבוצה שואפת להוביל את פלח השוק העליון בתחום הנדל"ן המניב, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של מקצועיות, איכות ואמינות.