5737*

אודות שבירו

קבוצת שבירו המובילה בתחום הנדל"ן, יוזמת ובונה את הארץ מאז 1944. הקבוצה עוסקת בייזום וביצוע, תכנון ובניית שכונות למגורים, מעונות סטודנטים, נכסים מניבים, מסחר ומלונאות. לחברה שליטה בלעדית, עצמאית ומלאה בביצוע של מגוון תחומי הפעילות הרבים.

הקבוצה פעילה בפריסה ארצית רחבה והיא יוזמת ובונה אלפי יחידות דיור בשנה.
בימים אלו בונה הקבוצה בערים: תל אביב, רמת גן, קריית אונו, פתח תקווה, ראש העין, באר יעקב, ראשון לציון, כפר סבא, רעננה, הוד השרון, חיפה, רמלה, לוד, אור יהודה, גני תקווה, אשדוד, קריית גת ועוד.

אבני הדרך עליהן צועדת הקבוצה הן יושרה, שירותיות ואיכות בסימן הצלחה.
כל זאת מתוך תפיסה כי עשייה בתחום הנדל"ן הינה המנוע לצמיחתה ושגשוגה של ישראל כמדינה חזקה המהווה בית נאמן לכולנו.

לקבוצת שבירו הון אנושי מהטובים בענף, הכולל את טובי האדריכלים, המתכננים, המבצעים והכלים הטכנולוגיים על מנת לבנות באיכות חסרת פשרות

יסודותיה של קבוצת שבירו שזורות עוד טרם הקמת המדינה וסיפור התפתחותה מספר גם את סיפורו של דור החלוצים שהקים את מדינת ישראל. יעקב שבירו, אז עולה חדש מעיראק שנמנה על לוחמי האצ"ל ולחם בקרבות העצמאות, החל לבנות עם שני אחיו בנייני מגורים בתל אביב. משגדל בנו הצעיר רמי החל גם הוא לעבוד בקבוצה בתחום הביצוע ובניית הארץ בכפות ידיו. בשנות העשרים לחייו נישא רמי לרונית והשניים המשיכו את תנופת הבנייה במשך מספר עשורים. בשנים האחרונות הצטרפו ילדיהם דר ורוי לקבוצה. רוי בתחום הביצוע ודר בתחום הנכסים המניבים. משפחת שבירו רואה  כערך עליון את המשך בניית הארץ לדורי דורות. 
כיום הקבוצה בבעלותם של רמי ורונית שבירו .

החזון שלנו

קבוצת שבירו שואפת להמשיך ולעמוד בחזית ענף הנדל"ן הישראלי, להוביל פרויקטים מורכבים, לבנות שכונות מגורים במקצועיות ובאיכות הביצוע הגבוה ביותר ולספק מענה אישי ומשפחתי ללקוחותיה.  
עם עשורים של ניסיון עשיר בהובלה של עשרות רבות של פרויקטים, אנחנו בשבירו מלווים את הפרויקט מקצה לקצה – בשלבי הייזום, התכנון והרישוי, הביצוע, השיווק וכמובן ליווי הלקוחות בתהליך הרכישה ובשנים שלאחר מכן, ביסודיות ומקצועיות.
אנו שואפים לנצל את הידע והניסיון הרב להמשך בנייה באיכות חסרת פשרות, תוך הקפדה על חדשנות ושיפור שיטות הבנייה בישראל, בסטנדרטים יוקרתיים, בכלל תחומי הפעילות של הקבוצה- מתחמי דיור להשכרה ולמכירה, מרכזים מסחריים, מגדלי משרדים, מלונאות יוקרתית, דיור מוגן, מעונות סטודנטים ועוד.
בשבירו מאמינים בשותפות – ומכאן שאנו משלבים כוחות עם השורה הראשונה של היועצים, הקבלנים והאדריכלים בישראל, בתכנון וביצוע חסר פשרות ודייקני.
בכלל החברות בשבירו, אנו שואפים להמשיך להוות עבור לקוחותיה ועובדיה בית חם המעניק את המעטפת האיכותית ביותר לאיכות החיים.

הערכים המובילים

מצוינות

אמינות

יחס אישי

איכות

חדשנות

איתנות כלכלית

מצוינות

אמינות

יחס אישי

איכות

חדשנות

איתנות כלכלית